Podróże na SUPIE to coś niezwykłego. Zwiedzanie na desce z wiosłem daje nam możliwość oglądania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy. Jeśli jesteście fanami sportów wodnych takich jak stand-up paddle i surfing, ale interesuje Was też ekologia, troska o dobro planety i zrównoważony rozwój, to znaleźliśmy coś specjalnie dla Was! 🙂

“The Green Wave”, czyli “zielona fala” to opowieść filmowa o niestrudzonych podróżnikach, fanatykach sportów deskowych i eko-wojownikach. Manu Bouvet i Carine Camboulives, wraz z dwójką swoich małych córek, odbyli niedawno podróż na Wyspę Świętego Tomasza i Książęcą, dwie malutkie wysepki na zachodnim wybrzeżu Afryki. Przywieźli stamtąd do domu kolejny niezwykły materiał z podróży. Członkowie tej rodziny poza pływaniem na deskach SUP pozwalają nam-widzom docenić prawdziwe piękno naszej planety, a także zrozumieć zagrażające jej niebezpieczeństwa.

Polecamy Wam bardzo inspirujący film, z ciekawą historią i pięknymi zdjęciami! Obejrzycie historię tej eko-rodziny i przyjrzyjcie się, jak wyglądają jej podróże na SUPIE.

Więcej o tym projekcie przeczytacie tutaj: https://world.bicsport.com/…/news-detai…/the-green-wave.html