Regulamin Forum internetowego SUP

 

Rejestrując się i korzystając z forum “Forum SUP” prowadzonym w serwisie www.suppolska.pl, pod adresem www.suppolska.pl/forum-sup akceptujesz poniższy regulamin i warunki rejestracji oraz możliwości zablokowania i usunięcia swojego konta w serwisie www.suppolska.pl

1. Dopuszczalne jest posiadania tylko jednego konta, przez jednego użytkownika. Łamanie tej zasady będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem z forum bez ostrzeżenia i możliwości powrotu.

2. Nie dopuszcza się używania wielkich liter w tytułach tematów.

3. Nie zakładaj tematów o niskiej wartości merytorycznej i staraj się odpowiadać na temat, sensownie i merytorycznie

4. Zapoznaj się z układem działów na forum i staraj się zakładać nowe tematy w odpowiednich, najlepiej dobranych do tego przez siebie działów.

5. Nie umieszczaj treści o charakterze komercyjnym

6. Nie umieszczaj treści: nie na temat, wulgarnych, czy treści przeznaczonych dla osób pełnoletnich, oraz takich, które mogą obrażać innych użytkowników forum.

7. Nie umieszczaj materiałów, czy linków do których nie masz praw, które mogły by naruszać prawa autorskie osób trzecich.

8. Treści o charakterze „SPAM” będą usunięte, a konta autorów takich treści zostaną natychmiastowo usunięte z forum bez ostrzeżenia i możliwości powrotu.

9. Forum sup nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane przez jego użytkowników treści

10. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie

11. Za łamanie regulaminu użytkownik otrzymuje od administratora ostrzeżenie, a kolejne stwierdzenie przypadków łamania regulaminu przez tego samego użytkownika skutkuje dożywotnim wykluczeniem z forum i skasowaniem konta

12. Rejestrując się na stronie FORUM SUP jednocześnie rejestrujesz się w sklepie SUPPolska.pl

 

Prosimy o przestrzeganie regulaminu
Administracja Forum SUP