PŁATNOŚCI W SKLEPIE INTERNETOWYM SUPPOLSKA.PL

1. Klienci dokonujący zakupów w sklepie SUPPolska.pl wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu.

2. Klient jest zobowiązany w momencie dostawy sprawdzić, czy dokument sprzedaży jest dołączony do przesyłki.

3. Akceptowane formy płatności:

a. Przelewem na rachunek bankowy:
08 1030 0019 0109 8530 0044 2590 (Citi Bank Handlowy)
24Surf Łukasz Koński, Jacek Koński Spółka Cywilna
ul. Niska 13, 05-800 Pruszków
W tytule Klient powinien wpisać nr zamówienia (np. Zamówienie 0001)

b. Za pobraniem (opcja dostępna w przypadku wysyłki towaru do Polski)

c. Płatnością w systemie PayPal
Po zalogowaniu na stronie systemu Pay Pal Klient powinien podać jako otrzymującego płatność adres
email: info@24surf.pl

d. Gotówką lub przelewem przy osobistym odbiorze towaru w sklepie stacjonarnym

4 . Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu Sklepu. W tytule Klient powinien wpisać nr zamówienia (np. Zamówienie 0001) Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie Sklepu. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu całości należności (cena oraz koszty dodatkowe) na rachunku bankowym Sprzedawcy.

5. Kupujący ponosi opłatę za doręczenie Produktu pod wskazany adres, która jest określona w pod linkiem: https://suppolska.pl/wysylki-realizacja-dostawy/.

6. Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany cen Produktów prezentowanych na stronach Sklepu, zamieszczania informacji o nowych towarach, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach Sklepu, wyprzedaży bądź wprowadzenia w nich zmian. Uprawnienie Sprzedawcy, o którym mowa w poprzednim zdaniu nie ma wpływu na zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży. O szczególnych warunkach akcji promocyjnych oraz wyprzedaży Kupujący będzie informowany przez Sprzedawcę. Promocje nie łączą się, o ile regulamin promocji nie stanowi inaczej.