Wybór między zakupem deski SUP (Stand Up Paddleboard) a skorzystaniem z wypożyczalni zależy od wielu czynników. Wśród najważniejszych można wymienić Twoje indywidualne potrzeby, częstotliwość pływania na desce SUP, czy wreszcie Twoją sytuację finansową. Jak więc podjąć właściwą decyzję? Co lepsze – sklep czy wypożyczalnia SUP?

sklep-czy-wypozyczalnia-sup-warszawa-sklep-i-wypozyczalnia-desek-sup-w-warszawie
Deski SUP marki SIC Maui – jedne z najlepszych produktów dostępnych w naszym sklepie i wypożyczalni

SKLEP CZY WYPOŻYCZALNIA SUP – JAK CZĘSTO PŁYWASZ?

Jeśli planujesz regularnie i często pływać na desce z wiosłem, to zakup własnej deski SUP może być opłacalną inwestycją. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do swojej deski o dowolnej porze i na każdym wyjeździe. Jeśli jednak zamierzasz pływać na SUPIE jedynie okazjonalnie (na przykład na jednym wypadzie wakacyjnym raz w roku), to zdecydowanie bardziej doradzamy Ci skorzystanie z usług naszej wypożyczalni desek SUP w Warszawie.

DESKA SUP – KOSZTY ZAKUPU I TRANSPORTU

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy lepszy jest sklep czy wypożyczalnia SUP, to kolejny czynnik do wzięcia pod uwagę to koszty. Wypożyczenie deski SUP jest zazwyczaj tańsze niż jej zakup. Jeśli jesteś początkującym lub korzystasz z deski sporadycznie, wynajem może być bardziej opłacalny. Koszty zakupu i wynajmu deski SUP nie są jednak jedynymi. Jeśli nie masz środka transportu do przewożenia deski SUP na wodę, musisz również uwzględnić koszty i logistykę związaną z jej przewozem.

sklep-czy-wypozyczalnia-sup-warszawa-sklep-i-wypozyczalnia-desek-sup-w-warszawie

Deski SUP SIC Maui – modele dla bardziej zaawansowanych riderów i zawodników

SKLEP czy wypożyczalnia sup a twoje doświadczenie

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z pływaniem na desce z wiosłem lub nie masz pewności, który model SUPa będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom, zakup deski SUP nie jest najlepszym wyborem. Radzimy wtedy wypróbowanie kilku różnych modeli z wypożyczalni, zanim zdecydujesz się na zakup. Nasz sklep i wypożyczalnia desek SUP w Warszawie to miejsce, w którym chętnie pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję!

sklep-czy-wypozyczalnia-sup-warszawa-sklep-i-wypozyczalnia-desek-sup-w-warszawie