Zapraszamy na nowy cykl amatorskich, bezpłatnych imprez Red Bulla w roku 2018. Naszym zdaniem to jeden z najciekawszych eventów dla fanów SUPa!

Pierwszy wyścig Red Bull SUP to Sea odbędzie się już w tę sobotę, 14 lipca, w Dźwirzynie. Zawodnicy startują na rzece, a kończą wyścig, wpływając do Bałtyku. Kolejne eventy z serii odbędą się w Mrzeżynie (21 lipca) oraz w Dębkach (11 sierpnia).

Jeśli jesteś totalnym amatorem, który nigdy wcześniej nie miał kontaktu z SUPem, organizatorzy specjalnie dla osób takich jak Ty wymyślili  wyjątkowe szkolenie. Dzień przed wyścigiem SUP to Sea będziesz mógł wziąć udział w warsztatach, w trakcie których instruktorzy przeszkolą Cię z podstawowych zagadnień i doradzą, na co zwrócić uwagę w trakcie takich zawodów. Czekają na Ciebie zajęcia z jogi i stretchingu oraz surfing na betonie z Fish Skateboards.

Za zawody i sprzęt czuwać będzie ekipa z SUP Bass Polska. Imprezę dodatkowo wspierają: Baltica, Fish Dry Pack, G’power Paddles Za oprawę muzyczną odpowiada niezastąpiony wóz Red Bulla 😉

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na Facebooku, gdzie każdy z trzech wyścigów ma swoje oddzielne wydarzenie: Dźwirzyno – https://www.facebook.com/events/183388357690717, Mrzeżyno –  https://www.facebook.com/events/1436705866428940 oraz Dębki – https://www.facebook.com/events/276881182884408/

Udział w imprezie jest bezpłatny, a zapisy będą prowadzone na miejscu.

Do zobaczenia na wodzie!