Takich desek do SUP, czyli stand up paddlingu, jeszcze nie było! Jeśli cenicie sobie zarówno uniwersalność sprzętu, jak i jego unikatowy design, to jesteśmy prawie pewni, że zakochacie się w kolekcji desek marki Oxbow na sezon 2018!
5Firma Oxbow powstała w latach 80. XX wieku w Normandii. Już wtedy stawiała nie tylko na jakość produktów, ale także na przyjemność, którą można czerpać z designerskiego i nietuzinkowego wyglądu desek. W latach 2000 stand up paddle zaczął zdobywać coraz większą popularność. Oxbow także uwzględnił deski SUP w swej kolekcji, podążając za trendami w surfingu, by zadowolić fanów i riderów.

4

Jakie deski znajdziecie w kolekcji Oxbow 2018? Zarówno sztywne jak i pompowane (seria Oxbow Air), wszystkie wykonane z najlepszej jakości materiałów i w najnowszych technologiach. Deski sztywne sprawdzą się, jeśli zamierzacie pływać stacjonarnie, raczej na jednym lub kilku akwenach. Z kolei deski SUP pompowane to świetny wybór, jeśli planujecie zabierać swój sprzęt w podróż i podbijać akweny i spoty na całym świecie.

3

Oxbow stworzył całą gamę produktów o przeróżnym zastosowaniu – od desek do spływów, wypraw i ścigania (np. deski Oxbow Explore czy River Air), przez deski do SUP surfingu (np. deski Oxbow Peak lub Search), aż po uniwersalny sprzęt dla całej rodziny, który sprawdzi się w rekreacyjnym pływaniu z dziećmi i zwierzakami, jak i do jogi, fitnessu czy nawet wędkowania (m.in. deski Oxbow Play lub Search). W kolekcji Oxbow znajdziecie też świetną, pompowaną deskę Oxbow Wind Air, która, poza tym, że jest uniwersalnym sprzętem do pływania z wiosłem w przeróżnych warunkach, to można doczepić do niej pędnik i czerpać frajdę z windsurfingu w wietrzne dni!

2

Warto zwrócić uwagę na to, że poza jakością wykonania i super uniwersalnością, deski Oxbow cechują się także przepiękną grafiką, która stylistyką nawiązuje do oldschoolowych desek longboardowych do surfingu. Niektóre z desek wykonano z bambusa, co podkreśla ich urok.

Już niebawem deski Oxbow będą dostępne w naszym sklepie