1.Bay of Islands–> jest nieregularną w kształcie, szeroką na 16 km zatoką na północnowschodnim wybrzeżu wyspy. Woda tutaj jest ciepła przez cały rok. Bay of Islands znane jest z możliwości pływania z delfinami w ich naturalnym środowisku. Dla tych, którzy kochają plaże i sporty wodne, to czysty raj!!

2.Goat Island–> to miejsce łączy zarówno pływanie na desce z wiosłem jak również nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie.       Znajdziecie tam rezerwat morskiej przyrody, gdzie na pewno nie raz poczujecie ciarki na plecach.

3.Auckland–> największe miasto Nowej Zelandii leżące tuż nad wodą. Z pozycji SUP możecie uzyskać zupełnie inne spojrzenie na miasto, które ocenia się jako trzecie najbardziej przyjaznym na świecie.

4.Raglan–> można złapać falę lub wypić mocne espresso. To tętniące życiem miasto surfingowe ma ciekawą kulturę i wspaniały wybór kawiarni. Malownicza okolica z czarnym piaskiem.

5.Whangamata–> znajdziesz tam jedną z najpiękniejszych plaż w Coromandel. Idealne miejsce dla tych co kochają fale i zjeść pyszną, świeżą rybę. Jeśli znudzi Wam się łapanie fal możecie popływać w na spokojnych wodach tuż przy porcie.

6.Tauranga–> to jedno z największych miast Bay of Plenty.  Idealne miejsce dla tych co dopiero startują z SUPem.

7.Abel Tasman–> słynie z wysokich temperatur, przezroczystej wody oraz piaszczystych plaż. Tu będziecie mogli dzielić wodę z delfinami oraz fokami. Niesamowite przeżycia gwarantowane! Jest najmniejszym parkiem narodowym w Nowej Zelandii i co ciekawe, na terenie parku znajduje się 52-kilometrowy Szlak Wybrzeża Abel Tasman, jeden z Wielkich Szlaków.

Jeśli byliście w którymś z tych miejsc koniecznie podzielcie się z nami doświadczeniem! Mile widziane również zdjęcia 😉