Jakiś czas temu pisaliśmy już dla Was na ten temat, zapowiadając świetną imprezę w Piwnicznej-Zdrój – Mistrzostwa Polski SUP na rzekach 2018: https://suppolska.pl/mistrzostwa-polski-w-sup-na-deskach-na-rzekach-2018/

Już wiemy, kto został Mistrzem Polski w SUP na rzekach 2018! W tym roku ten tytuł w kategorii DYSTANS zgarnął Grzegorz Kwiatek, osiągając czas 20 minut i 25 sekund. Na drugim miejscu uplasował się Leszek Bieryt, zaś na trzecim Mirosław Dropek. Grzegorz Kwiatek zwyciężył także w kategorii SPRINT! Jeśli chodzi o zawodniczki, to w kategorii DYSTANS na pierwszym miejscu na podium stanęła Alicja Siemińska, na drugim Małgorzata Buczek, zaś na trzecim Magdalena Kolczyńska. W kategorii SPRINT wygrała Małgorzata Buczek.

Tak samo jak w przypadku poprzednich edycji, Mistrzostwa Polski w SUP na rzekach otrzymały mega wsparcie od sponsorów i współorganizatorów. Lista nagród i fantów jest długa, można wspomnieć o tych głównych, najważniejszych, takich jak: vouchery pobytowe w Hotelu Piwniczna SPA&Conference, vouchery zakupowe do sklepów Decathlon czy plecaki wodoodporne i powerbanki.