Niezmiernie cieszymy się, że już kolejny raz będziemy mogli wziąć udział i objąć patronatem super imprezę surfową – ERGO Hestia Polish Surfing Challenge, czyli XII edycję Mistrzostw Polski w Surfingu i SUP!

Organizatorami tego wydarzenia są Polskie Stowarzyszenie Surfingu oraz Grupa ERGO Hestia, a zawody odbywają się na prognozę, co oznacza, że dokładny termin zostanie ustalony, gdy tylko poznamy warunki pogodowe. Póki co jedynie wiadomo, że impreza odbędzie się między 1 sierpnia a 10 września. Znana jest także przybliżona lokalizacja – Półwysep Helski, gmina Władysławowo.

W zawodach może wziąć udział każdy, serdecznie zapraszamy amatorów, którzy mają chęć przeżyć fajną przygodę!  Surferzy i paddleboarderzy zmierzą się w następujących konkurencjach: Surfing OPEN, Surfing Juniors, SUP Surfing, SUP Sprint, SUP Long Distance i SUP Technical Race.

ZAPISY ZAWODNIKÓW: kontakt@surfing.com.pl

Starter Pack dla zawodników! Wpisowe 50 PLN (Juniors 30 PLN). Sporą zachętą, by wziąć udział w tej imprezie, mogą być wspaniałe nagrody, o łącznej wartości 20 000 złotych! Szczegóły znajdziecie tutaj, na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/784540678563930/

Niezależnie od tego, jakiej pogody będziemy mogli się spodziewać w tym sezonie, 11 sierpnia na wysokości kempingu Solar po stronie morza odbędzie się Surf Piknik (wejście nr 11). To będzie super ciekawe wydarzenie, w trakcie którego czekają na Was między innymi szkolenia i pokazy SUP, szkolenia surfingowe czy tor do skimboardu. Dokładny program surf pikniku znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/784540678563930/

Miło nam poinformować, że portal SUPpolska.pl jest jednym z oficjalnych patronów tego imprezy, więc możecie się spodziewać u nas większej liczby wpisów i relacji z zawodów, których już nie możemy się doczekać!