Deski SUP Oxbow to dzisiaj jedne z najbardziej pożądanych na świecie. Wszystko zaczęło się w latach 80. w Normandii – to wtedy powstała firma Oxbow. Już wtedy stawiała nie tylko na jakość produktów, ale także na przyjemność, którą można czerpać z designerskiego i nietuzinkowego wyglądu desek. W latach 2000 Stand Up Paddle zaczął zdobywać coraz większą popularność. Oxbow także uwzględnił deski SUP w swej kolekcji, podążając za trendami w surfingu, by zadowolić fanów i riderów.

paddle board cena

Deska SUP z wiosłem

Deska do SUP

Pływanie na SUP

Kolejnym etapem było połączenie sił dwóch francuskich gigantów surfingu – firmy Bic Sport z firmą Oxbow. Rezultat to świetne deski do SUP surfingu, które łączą w sobie cechy dwóch marek. Sprawdźcie sami, co się stanie, gdy do jakości i wieloletniego doświadczenia w produkcji Bic Sport doda się unikatowy design i “duszę” desek, czyli cechy, z których słynie marka Oxbow!

Jakie deski znajdziecie w kolekcji Oxbow 2018? Zarówno sztywne jak i pompowane (seria Oxbow Air), wszystkie wykonane z najlepszej jakości materiałów i w najnowszych technologiach. Deski sztywne sprawdzą się, jeśli zamierzacie pływać stacjonarnie, raczej na jednym lub kilku akwenach. Z kolei deski SUP pompowane to świetny wybór, jeśli planujecie zabierać swój sprzęt w podróż i podbijać akweny i spoty na całym świecie.

 

 

Jak wyglądają deski SUP Oxbow? Zobacz na przykład tutaj: https://suppolska.pl/produkt/deska-sup-oxbow-106-wind-pompowana-deska-z-wioslem-sklep-sup-warszawa/

Deski do stand-up paddle marki Oxbow, ale też Bic Sport i Imagine Surf możesz obejrzeć i kupić także tutaj: https://24surf.pl/deska-z-wioslem-sup-wioslo-stand-u-paddle-board-sklep-wypozyczalnia-kursy-zestaw-promocje-zawody-gdzie-kupic-deski-sup-24surf