Nadmuchiwane deski SUP od SUP BASS

Dobre bo z Polski. W ich deskach SUP łączą wygodę użytkowania, niespotykaną dotąd twardość i wpadający w oko design. Ponieważ deski Bass pakują się do obraz_przekroj_deska_sup_drop-stitch1214x558plecaka, dotrzesz z nimi nawet w najtrudniejszy teren i popływasz dosłownie wszędzie.  Nieważne czy jesteś nad morzem, w górach czy nad jeziorem.
Pływając na SUP’ach Bass nie poczujesz, że są wypełnione powietrzem.
Pierwsze wersje i design powstały w 2015 roku. Po miesiącach projektowania, wykonali pierwsobraz_sup_bass_breeze590x885zą partię. Gdy napompowali pierwszą deskę, od razu wiedzieli, że jest dobra… Nie tracąc więc czasu, wrócili do projektów, żeby poprawić wszystkie drobne detale, za sprawą których dobre deski stają się świetne. Kolejne miesiące poprawiania projektów i testowania nowych wersji przyniosły trzy pierwsze modele Bass. Warto dodać, że deski SUP pow
stają z wykorzystaniem technologii drop-stitch oraz double layer, które poza większą wytrzymałością na uszkodzenia i twardością deski gwarantują niesamowite wrażenia podczas pływania. Jednak najlepsze w modelach Bass jest to, że deska, która tak pływa mieści się w plecaku….

Zapisz