APP (the Association of Paddlesurf Professionals), czyli stowarzyszenie zawodowych paddleboarderów, niedawno ogłosiło, że tym razem rozpoczęcie jego światowej trasy odbędzie się w te wakacje w centrum Londynu! Najlepsi paddleboarderzy z całego świata zjadą się do Londynu 7 i 8 lipca. Odwiedzający miasto w tym czasie będą mieli niezwykłą okazję, by podziwiać wyścigi na SUPIE na żywo, a chętni będą mogli wziąć w nich udział, wskakując na swoją deskę na Tamizie.

Poza udziałem i wyścigiem dla zawodowców, organizatorzy eventu chcą skupić się na jego dostępności dla pozostałych uczestników. Będzie możliwość wystartowania w wyścigu na 1 km, sprincie i innych zawodach, w których będzie mógł wziąć udział każdy! Zapisy prowadzone są pod adresem www.londonsupopen.com Możecie też śledzić na Instagramie hashtag #londonsupopen

app-sup-open-w-londynie-wyscigi-na-supie-stand-up-paddle-paddleboard-deska-z-wioslem

Londyn będzie pierwszym z czterech miast, w których obędzie się wyścig. Kolejne na liście są Nowy Jork, San Francisco i Paryż. Na potrzeby tego wydarzenia Royal Docks w Newham (w dzielnicy East London) zamieni się tymczasowo  w strefę miejskiej plaży, z zapleczem gastronomicznym, stoiskami z napojami, sklepami i muzyką na żywo. Każdy chętny będzie mógł podziwiać w akcji najlepszych na świecie paddleboarderów całkowicie za darmo!

W ramach wydarzenia dostępna będzie także specjalna strefa dla amatorów, gdzie każdy będzie mógł postawić swoje pierwsze kroki na SUPIE, najbardziej zyskującej na popularności dyscyplinie sportowej na świecie! Dostępne będą także strefy, gdzie będzie można spróbować SUP jogi i SUP polo, a także organizatorzy zadbają o wydzieloną sekcję dla najmłodszych SUP amatorów.

Obejrzyjcie film, z którego dowiecie się więcej o tym wydarzeniu: